Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

750 - 1000 €

ROLURI si RESPONSABILITATI

  • Acordarea de ingrijiri la domiciliu a unui numar selectat de pacienti cu boala Parkinson
  • Urmarirea evolutiei in timp a acestor pacienti
  • Contact cu medicii din spitale pentru stabilirea conduitei terapeutice.
  • Asistenta telefonica permanenta pentru pacientii arondati.
    Respectarea drepturilor pacientului si a deontologiei profesionale, precum si a regulamentului de ordine interioara.

CERINTE

  • Asistent medical cu experienta dornic sa faca parte dintr-o echipa nationala de ingrijire la domiciliu a pacientilor cu boala Parkinson.
  • Dispus sa se deplaseze in toata zona arondata (Iasi + jud. IS, SV, BC, VS, BT, NT, VN)
  • Organizat, proactiv.
  • Certificat de Membru OAMR si aviz anual valabil.
  • Experienta in îngrijirea pacienților cu afecțiuni neurologice constituie un avantaj.
  • Permis de conducere cat. B,
  • Cunostinte medii de limba englez

BENEFICII

  • pachet salarial atractiv
  • traininguri de specialitate, la angajare si apoi periodic
  • autoturism de serviciu
  • telefon  de serviciu
  • Ipad de serviciu