Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Suceava, Vaslui

Responsabilitati

• Promovarea in mod etic a produselor si a imaginii ARCADIA in zona alocata, conform target-ului agreat ;
• Promovarea la medici de familie si specialisti a portofoliului de servicii medicale;
• Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite şi activităţi;
• Raportarea lunara a activitatii catre management-ul companiei;
• Initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu partenerii companiei;
• Administrarea eficienta a zonei alocate.

Cerinte

• Absolvent de studii superioare (studiile medicale reprezinta un avantaj);
• Experienta anterioara in vanzare sau promovare medicala de minim un an;
• Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare;
• Orientare catre client;
• Bune abilitati de prezentare si promovare a serviciilor companiei;
• Capacitate de automotivare si autodeterminare;
• Atitudine pozitiva si orientare catre rezultate;
• Capacitate de adaptare si rezistenta la stres;
• Cunostinte operare PC;
• Cunostinte limba engleza (nivel mediu);

• Aspect profesional;
• Permis auto categoria B.

Beneficii Oferite

• Mediu de lucru profesionist;
• Pachet salarial motivant;
• Instrumentele de lucru necesare (automobil, laptop, mobil etc.);
• Programe de pregatire profesionale.