Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

750 €

Responsabilitățile postului:
Asigura implementarea politicii de marketing;
Participa la campaniile de marketing – oferte preț, urmărire rezultate;
Participa la elaborarea și actualizarea site-urilor de prezentare ale firmei;
Gestionează activitățile de publicitate ale firmei;
Elaborează și actualizează materialele promoționale ale firmei;
Derulează studii de analiza a pieţei;
Postează și actualizează informațiile pe Facebook;
Contactează clienții pentru evaluarea satisfacției lor;

Cerințe:
Studii superioare - avantaj în domeniul marketing sau comunicare;
Cunoaşterea la nivel avansat a limbii engleze- obligatoriu;
Cunoștințe de utilizare PC și aplicațiile software (Word, Excel, Power point, Acces, Project Microsoft, Outlook);
Excelente abilitați de comunicare și relaționare;
Persoana dinamica și creativa;
Capacitatea de a gândi problemele în ansamblu (impact companie, client, etc)
Experienta în activitatea de marketing este un plus.