Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

  Dacă îți dorești o carieră în marketing, vrei să-ti pui ȋn practică abilităṭile creative,  atunci te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilitati

  • dezvoltarea si implementarea de strategii si politici de marketing in accord cu profilul si politica  companie
  • brand management
  • realizare web design (grafica, upgrade-uri & update-uri pe site-urile companiei)
  • administrare continut online si intranet
  • monitorizare web si google analytics
  • pregatirea materialelor  promotionale , realizare design pentru materiale printate  (concept, design outdoor/indoor, prelucrare imagine ) in colaborare cu partenerii nostrii, administrare materiale print si promotionale
  • identificarea si negocierea celor mai avantajoase forme de promovare
  • concepere si implementare campanii online
  • intretinere continut si imagine canale social media

  • efectueaza analize, statistici, rapoarte, bugete

Cerinte

  • studii superioare finalizate, preferabil marketing si/sau web design
  • prezinta avantaj  studii/cursuri/traininguri de: desing print si web, SEO, campanii online
  • 2-3 ani experienta relevanta in marketing si promovare online &offline
  • constitue un avantaj experienta in imobiliare/ real estate
  • cunostinte avansate de  limba engleza
  • rigurozitate in realizarea sarcinilor
  • persoana proactiva , cu spirit de echipa si dorinta de implicare

Se ofera

 . posibilitatea de a lucra într-o companie de succes si de a participa la proiecte de anvergura ;
. climat de lucru placut, profesionist
. salariu motivant, prime de sărbători, tichete de masă.

. telefon de serviciu, laptop