Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Responsabilitati

- asigura consultanta juridica a firmei;

- urmareste aparitia actelor normative si aduce la cunostinta conducerii obligatiile ce revin firmei;

- completeaza contracte si registre de evidenta a acestora;

- indosariaza, organizeaza, arhiveaza documentele;

- pregateste documentele pentru depunerea la diverse institutii;

- asigura inregistrarea documentelor specifice activitatii din domeniul jocurilor de noroc;

- vizeaza pentru legalitate deciziile emise de conducerea firmei ;

- efectueaza corespondenta uzuala cu clientii sau alte persoane, autoritati, institutii;

- scaneaza, copiaza, dactilografiaza, formateaza documentele;

- avizeaza toate documentele cu caracter de norme si regulamente care reglementeaza activitatea firmei;

- tine legatura cu celelalte departamente;

- reprezentarea societatii in relatiile cu ANAF, ONJN si Registrul Comertului.

Cerinte

- Persoană punctuală, ordonată, responsabilă;

- Deschidere la însuşirea de noi cunoştinţe;

- Abilităţi de planificare şi organizare;

- Cunostinte Word, Excel;

- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;

- Capacitate de a respecta termene limita;

- Atentie catre detalii;

- Capacitatea de a pastra confidentialitatea informatiilor;

- Abilitati excelente de comunicare;

- Disponibilitate program full-time.

Beneficii oferite:

- Salariu motivant;

- Tichete de masa;

- Decontare transport interurban;

- Training de specialitate.

  • Interviu online
  • Care este suma minima pentru care ati accepta aceasta pozitie?
  • Care este disponibilitatea de incepere a activitatii?