Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Sebeș

Se recruteaza si din

Alba Iulia

Principalele sarcini si responsabilitati:

  • Redactarea sau avizarea actelor juridice;
  • Verificarea si avizarea din punct de vedere juridic a contractelor in care societatea este parte;
  • Analizarea si aprobarea documentelor furnizate de celelaltele departamente;
  • Mentine relatia si reprezinta societatatea in relatiile cu Oficiul Registrului Comertului, notari, avocati;
  • Arhivarea documentelor juridice.

Profilul candidatului:

  • Experienţă relevantă într-un post similar;
  • Capacitate de organizare şi planificare;
  • Spirit de initiativa, proactiv, dorinta de dezvoltare si invatare continua;
  • Disponibilitate pentru muncă în echipă;
  • Pregătit pentru lucrul sub presiune şi rezistenţă la stres;
  • Experienta sustineri cauzelor in instanta constituie avantaj;
  • Aptitudini de comunicare în limba engleză.