Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Cerinte:
- Studii superioare;
- Cunostinte Pachet Microsoft Office;
- Experienta de lucru cu un soft de executari reprezinta un avantaj;
- Minim 6 luni experienta intr-un Birou de Executori Judecatoresti;
- Abilitati pentru desfasurarea unei activitati dinamice;
- Corecta utilizare a limbii romane, scris si vorbit;
- Simt analitic si initiativa;
- Foarte bune abilitati de comunicare intr-un mediu profesional care corespunde cerintelor clientilor(debitori, creditori, institutii de stat);
- Atentie sporita la detalii, organizare, bun coechipier;

Descrierea jobului

Activitatea viitorului angajat consta in administrarea portofoliului de dosare, pastrarea legaturii cu creditorii/ debitorii si oferirea de informatii cu privire la creante individuale, precum si alte situatii ce constau in buna desfasurare a activitatii in cadrul biroului executor judecatoresc.
Angajatul va avea posibilitatea sa isi imbunatateasca cunostintele in materie si sa isi dezvolte capacitatea de lucru.

Descrierea companiei

Birou executare silita