Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Reșița; Bocșa

Candidatul ideal:

-studii superioare in domeniul juridic
-constituie avantaj cunoasterea legislatiei in domeniul achizitiilor publice
-experienta in drept comercial
-capacitate de analiza si sinteza
-disponibilitate pentru lucru in ritm sustinut
-experienta in domeniul societatilor comerciale
-sa fie foarte organizat si constiincios
-atitudine proactiva.

Descrierea jobului:

- elaborarea documentelor pentru participarea companiei la licitatii publice;
- solutionarea problemelor din activitatea companiei din punct de vedere legal;
- organizarea si evidenta documentelor in departamentul juridic;
- realizarea si negocierea de contracte;
- cunoasterea si actualizarea permanenta a legislatiei.

Se ofera:

  •  salar motivant;
  •  transport
  •  posibilitate promovare
  •  bonificatii in conformitate cu politica interna a companiei.