Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Candidatul ideal

Ce cautam?

Daca esti o persoana sociabila si comunicativa, iti plac vanzarile si ai calitati de vanzator, relationezi foarte usor cu cei din jur, poti sa-ti planifici timpul si activitatile astfel incat sa-ti atingi targete-le, cunosti limba engleza la nivel conversational, detii un permis de conducere cate goria B si ai abilitati de lucru cu calculatorul (word, excel, outlook), atunci te asteptam la noi in echipa.

Descrierea jobului

Compania GO Imobiliare doreste sa-si mareasca echipa. Daca esti o persoana energica si cu spirit de echipa asteptam cu nerabdare sa te cunoastem!

Ce este de facut?

Prospectarea pietei imobiliare
Intermedierea tranzactiilor imobiliare
Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru client
Organizarea si urmarirea intregului proces de tranzactionare
Administrarea bazei de date cu proprietati
Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie de companie
Consilierea clientilor si oferirea de ajutor la intocmirea dosarului de finantare impreuna cu managerul de tranzactii
Pastrarea confidentialitatii tuturor informatiilor cu privire la datele de identificare ale clientilor si companiei.
Pastrarea secretului de serviciu
Contribuirea la crearea unei bune reputatii a serviciilor oferite de catre companie.
Raportarea activitatii

Beneficii:
Nu ai experienta in domeniu?  Nu-ti fa griji, odata intrat in echipa noastra beneficiezi de training specific, proceduri clare si simple de lucru si mai ales suportul unui management cu scoala de business, experienta si disponibilitate.

Investim in echipa noastra – Asiguram si promovam crestera continua a colegilor nostri prin programe de training si cursuri atat pe domeniul vanzarilor cat si pe partea de dezvoltare personala, in colaborare cu formatori specializati.

Program flexibil, vei invata sa-ti planifici singur activitatea, in cel mai eficient mod posibil.
Instrumente de lucru - Masina, telefon, laptop de serviciu.
Castiguri motivante – trebuie doar sa vrei sa muncesti, cu suportul nostru si cu buget de promovare generos, va fi simplu sa realizezi toate obiectivele.

Schema de bonusare atractiva – pentru noi esti mai mult decat un angajat, esti un partener.

Descrierea companiei

Compania Go Imobiliare este parte din brandul general GO, ce are in componenta sa trei sub-branduri: Go Real Estate, Go Property Management si GO Media.

Compania activeaza pe piata iesena din anul 2010, preponderent pe partea de Property Management si Media, iar din 2014 s-a dezvoltat si serviciul Real Estate.

Ceea ce ne diferentiaza pe piata este in primul rand experienta de business si know-how a managementului, fiind singura companie de pe piata ce poate oferi la nivel cu adevarat profesional pachet de servicii complete ce tin de dezvoltarea imobiliara.

Echipa actuala este formata din consultanti cu vasta experienta in vanzari si in business, cu un sistem de valori bine definit, care-si fac meseria cu profesionalism, dedicare si mai ales cu placere. Printre valorile noastre se numara: profesionalismul, dedicarea, etica si lucrul in echipa.

  • Interviu online
  • Care este cea mai mare realizare a dvs. in vanzari?
  • De ce credeti ca sunteti potrivit(a) pentru acest post?