Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Descrierea postului: Prospectarea pietei Imobiliare. Mentinerea relatiei cu clientii. Promovarea produselor noi ale companiei si ofertelor speciale. Persoana optimista, disponibilitatea de a avea responsabilitati in diferite arii de competenta.

Cerinte: Aspect fizic placut. Calitati de comunicare, negociere si vanzare. Capacitate de organizare si planificare. Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta, muncitoare, sincera. Cautam profesionistii in imobiliare, sau persoane dispuse sa invete pentru a se perfectiona. CV-ul sa contina si o fotografie recenta.

Oferta: Se ofera pachet salarial atractiv si motivant. Posibilitati multiple de promovare personala si profesionala. Training periodic si sustinere profesionala din partea unei echipe tanara cu pregatire de specialitate si o logistica corespunzatoare domeniului imobiliar. Se accepta doar CV-urile cu poza candidatului/candidatei

ATENTIE!!! Cititi cu atentie anuntul si nu aplicati daca nu corespundeti si nu aveti cunostinte minime despre acest post.  Nu fi una din milioanele de persoane care aplica la toate anunturile de angajare si nu se prezinta la interviu.