Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

RESPONSABILITĂŢI:

  • Realizează ofertele şi schemele de finanţare
  • Intocmeşte şi urmăreşte dosarele de creditare
  • Redactează  contracte şi emite facturi
  • Urmăreşte contractele scadente şi încasările
  • Gestionează corespondenţa şi documentele interne

CERINŢE:

  • Studii medii sau superioare, de preferinţă economice
  • Cunoştinţe avansate de MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Cunoştinţe medii de limba engleză - obligatoriu
  • Experienţă in relaţii cu clienţii/ administrare comercială - minim1 an
  • Cunoştinţe in domeniile vânzări/ contabilitate/ juridic
  • Cunoştinţe in domeniul agriculturii (specificul agriculturii, culturi, producţii, preturi etc)-    reprezintă un avantaj important

PROFIL CANDIDAT:

  • Persoană organizată, riguroasă, structurată
  • Simţ comercial şi capacitate de comunicare şi negociere
  • Rigurozitate şi perseverentă
  • Organizare şi autonomie

CE OFERIM:

  • O pozitie intr-o companie multinationala. NR. 1 pe piata agricola din Romania;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Beneficii precum: o masa calda la cantina noastra din Mogosoaia, transport asigurat pe ruta Bucuresti - Mogosoaia dus-intors si multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam la un interviu.