Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Mogoșoaia; Buftea; București

IPSO Agricultura este in cautarea unui Consilier finantare pentru sediul central din Mogosoaia - jud. Ilfov

RESPONSABILITĂŢI

  • Realizează ofertele şi schemele de finanţare
  • Intocmeşte şi urmăreşte dosarele de creditare
  • Redactează  contracte şi emite facturi
  • Urmăreşte contractele scadente şi încasările
  • Gestionează corespondenţa şi documentele interne

CERINŢE

  • Studii medii sau superioare, de preferinţă economice
  • Cunoştinţe avansate de MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Cunoştinţe medii de limba engleză - obligatoriu
  • Experienţă in relaţii cu clienţii/ administrare comercială - minim1 an
  • Cunoştinţe in domeniile vânzări/ contabilitate/ juridic
  • Cunoştinţe in domeniul agriculturii (specificul agriculturii, culturi, producţii, preturi etc)-    reprezintă un avantaj important

PROFIL CANDIDAT

  • Persoană organizată, riguroasă, structurată
  • Simţ comercial şi capacitate de comunicare şi negociere
  • Rigurozitate şi perseverentă
  • Organizare şi autonomie