Acest job nu mai este activ.

Consilier Financiar Bancar Sucursala Timisoara

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Candidatul ideal:

Studii superioare finalizate (de preferinta economice);
Cunostinte avansate PC;
Abilitati de comunicare si vanzare;
Atitudine proactiva;
Abilitati de evaluare si rezolvare probleme;
Experienta bancara constituie un plus.

Descrierea jobului:

Raspunde de efectuarea tuturor operatiunilor bancare desfasurate la nivelul entitatii bancare;
Raspunde de raportarea incidentelor de plata ale clientilor;
Aplica politica de marketing si comunicare conforma cu strategia bancii;
Cunoaste foarte bine toate produsele bancii referitoare la: carduri, Internet banking, asigurari, credite etc.;
Verifica actele necesare acordarii creditului PF si intocmeste documentatia de credit;
Desfasoara toate activitatile cu privire la incasarea si plata in numerar, atat in moneda nationala cat si in valuta.