Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Despre Libra Internet Bank

Libra Internet Bank oferă un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera

Responsabilitati

Promovezi si oferi clientilor produsele bancii conform politicii interne de marketing si comunicare;
Derulezi activitati operationale si de cash (lei si valuta).

Candidatul ideal

Foarte bune abilitati de comunicare si vanzare;
Dorinta de a servi in mod profesionist clientii bancii;
Experienta de minim 1 an, in domeniu bancar, cu operatiuni cash/noncash - constituie avantaj.

Postul este pe o perioda determinata de 1 an, cu posibilitatea reala de prelungire.

Beneficii

Initiativa si implicarea ta in munca iti aduc bonusuri lunare de performanta.
Ai sanse reale de a promova in pozitia de Manager relatii cu clientii.