Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

2 Strada Gheorghe Doja, București

Service Auto Porand angajeaza : MANAGER SERVICE AUTO

Descrierea jobului:

- Intocmirea devizelor de reparatii;

- Programare si intocmire dosare dauna pentru societatile de asigurari;

- Mentinerea relatiei cu asiguratorii si constatatorii ;

- Mentinerea relatiei cu furnizorii de piese auto;

- Programarea clienţilor în service pentru revizii şi reparaţii.

- Asigurarea unui standard calitativ ridicat pentru serviciile oferite clienţilor;

- Documentarea, identificarea pieselor auto conform normativelor şi comandarea pieselor necesare autovehiculelor în lucru;

CERINTE CANDIDAT:

- Cunoştinţe de operare şi utilizare a programelor de specialitate în domeniul auto ( AUDATEX)

- Experienta intr-un service auto;
- Orientarea spre obţinerea de rezultate şi spre calitate;
- Dorinţa şi capacitate de asimilare a informaţiilor noi;
- Abilităţi foarte bune de comunicare şi de lucru în echipă;
- Persoană serioasă, organizată şi responsabilă.

Se ofera un loc de munca stabil,salariu atractiv plus bonusuri, echipa tanara si dinamica.

Daca doresti sa ne cunoastem te invitam la un interviu !