Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

200 - 300 €

Candidatul ideal

  • Orientare catre client si nevoile acestuia
  • Pasiune pentru moda si simt estetic dezvoltat
  • Flexibilitate si perseverenta
  • Seriozitate, responsabilitate si implicare
  • Abilitati bune de comunicare
  • Experienta in vanzari constituie avantaj , dar nu este obligatorie

Descrierea jobului

  • Intampina , comunica si relationeaza cu clientii din magazin intr-o maniera calda, amiabila si prietenoasa
  • Informeaza si consiliaza clientii in achizitionarea produselor din magazin
  • Gestioneaza stocul de marfa existent si comenzile
  • Asigura un nivel ridicat de servicii in interiorul magazinului
  • Mentine standarde de visual, ordinea si curatenia in magazin
  • Promoveaza imaginea si produsele comercializate
  • Identifica necesitatile clientilor prin ascultare activa

Beneficii:
Salariu atractiv plus bonusuri in functie de experienta si performanta

(Salariul se discuta la interviu)

Descrierea companiei

Magazin imbracaminte de dama - Puteti sa ma contactati si la numarul

ZERO SAPTE SASE SAPTE DOI DOI ZERO SAPTE OPT PATRU.