Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Dorim sa ne marim echipa si suntem in cautare de colegi noi. Îti place sa comunici, cauti independență financiară și o echipă dinamica în cadrul căreia să te dezvolți? Te rugam sa aplici pentru postul nostru de consilier credite.

Candidatul ideal trebuie sa detina calitati de comunicare, o atitudine profesionala si atentie in asistarea clientilor, mai ales cu privinta la completarea de documente Este necesara o buna cunoastere a practicilor bancare si un nivel de cunostinte ce sa permita intelegerea procedurilor de creditare. O buna deprindere a calitati privind vanzarea de produse bancare reprezinta un plus. Oferim programe constante de training si sprijin in desfasurarea activitatii.

- Studii superioare absolvite - de preferat domeniul economic;

- Experienta minim 1 an pe un post similar;

- Experienta in domeniul financiar – bancar - constituie avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati privind vanzarea produselor nebancare oferite de companie, precum si analiza preliminara a dosarelor de creditare.

Pregatirea dosarelor de credit in vederea semnarii contractelor de credit si contractelor de ipoteca

Mentinerea si consolidarea relatiei cu clientii

Salariu net fix si bonuri de masa plus bonusuri de performanta in functie de rezultate, abonament medical, teambuilding anual la munte si activitati trimestriale cu echipa (escape room, laser tag, bowling, film, etc), contract pe perioada nedeterminata, posibilitati de dezvoltare profesionala, operare PC la un nivel mediu