Adresa/ adresele jobului

Craiova

Îti place sa comunici si iti doresti sa lucrezi in domeniul financiar? Aplica pentru postul nostru de consilier credite.
Candidatul ideal trebuie sa detina o atitudine profesionala, abilitati de comunicare si negociere, atentie proactiva in asistarea clientilor si completarea documentelor. Este necesara o buna cunoastere a practicilor bancare si un nivel de cunostinte care permite intelegerea procedurilor de creditare.
- Studii superioare absolvite de preferat in domeniul economic, comunicare, stiinte socio-umane
- Experienta minim 1 an pe un post similar;
- Experienta in domeniul financiar – bancar - constituie avantaj
- Operare PC la un nivel mediu

Descrierea jobului
Responsabilitati privind vanzarea produselor bancare oferite de companie
Prospectarea pietei pentru identificarea de potentiali clienti persoane fizice si juridice
Mentinerea si consolidarea relatiei cu clientii pe toata perioada derularii contractului si obtinerea referintelor de la acestia
Procesarea dosarelor clientilor in sistemul software
Realizarea raportarilor solicitate de managerul direct

Beneficii:

Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera intr-un mediu competitiv
Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala
Salariu net fix si bonusuri de performanta in functie de rezultate,

Descrierea companiei
Partenera a institutiilor financiar-bancar