Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

Candidatul ideal pentru noi este acea persoana care, datorită experienţei, pasiunilor şi a capacitătilor personale, si eventual a studiilor, este capabil să convingă potentialii clienţii.

Cerinte:

- Persoana pozitiva, dinamica, persuasiva, responsabila, agreabila, orientata catre client si consumator
- Persoana cu deschidere si determinare in acumularea cunostiintelor necesare vanzarii produselor si serviciilor din portofoliu
- Persoana ce poseda bune abilitati de comunicare si putere de convingere pentru realizarea procesului de vanzare
- Persoana cu capacitate de a initia si a dezvolta relatii interumane cu o usurinta nativa

Responsabilitati :

- cunoasterea detaliata a produselor si serviciilor oferite clientilor spre vanzare
- oferirea de informatii telefonic, e-mail, inbox facebook despre produsele si serviciile companiei
- consilierea clientului in alegerea produsului/ serviciului dorit
- mentinerea unei bune imagini a companiei
- actualizare informatii pe site (descrieri produse, preturi, reduceri, oferte, imagini)
- identificarea noilor oportunităţi de vânzare
- follow up şi menţinerea unei relaţii bune cu clienţii după semnarea şi implementarea contractelor

Oferim suport de pregatire pentru postul ocupat in raport cu specificul activitatii desfasurate si toate resursele necesare organizarii activitatii, salariu fix + bonusuri in functie de performanta, posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul echipei, integrarea intr-o echipa tanara si un mediu de lucru placut,

Munca de birou! Locatie Birou: BUCURESTI/ sector 2.
Domeniu de activitate: cursuri de specializare/ furnizare echipamente de estetica faciala si corporala, inclusiv consumabile

Trimite-ne CV-ul tau!

Te asteptam in echipa noastra!