Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

RESPONSABILITĂŢI
- Prospectează piaţa, identifică clienţi noi, ii fidelizează pe cei vechi
- Prezintă echipamentele/ utilajele agricole potenţialilor clienţi
- Realizează oferte scrise pentru client
- Urmăreşte şi relansează afacerile in curs, menţine la zi baza de date cu clienţi
- Urmăreşte derularea contractului de vânzare
- Participă la târgurile locale şi naţionale

CERINŢE
- Studii superioare de specialitate (agronomie, mecanică agricolă, ingineria sistemelor biotehnice)
- Experienţă de minim 2 ani in vânzarea de utilaje agricole
- Experienţă de lucru în/ cu ferme agricole sau în domeniul agricol
- Cunoştinţe utilizare PC (MS Office)
- Limba engleză - nivel mediu
- Permis de conducere –categoria B

PROFIL CANDIDAT
- Dorinţa şi curiozitate de a învăţa echipamente noi
- Inclinaţie către domeniul tehnic, seriozitate, spirit de iniţiativă
- Disponibilitate la deplasări