Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Candidatul ideal

•minim studii medii (absolvent bacalaureat);
•experienta anterioara (comert) – minim 1 an;
•excelente abilitati de comunicare si relationare;
•orientare catre rezolvarea problemelor;
•proactivitate, atitutine pozitiva;
•cunostinte operare PC (Word, Excel), navigare internet (retele social-media);
•cunostinte limba engleza – nivel conversational.

Descrierea jobului

Rolul postului este acela de a creste nivelul de satisfactie a clientilor, prin interactiunea directa cu acestia, oferindu-le o experienta de cumparaturi unica.

Responsabilitatile postului:
• Interactioneaza in mod direct cu clientii pe sala de vanzare, pentru a le furniza informatii, ca raspuns la solicitarile si intrebarile acestora;
• Indruma clientii in alegerile de cumparaturi si face recomadari pe baza sortimentatiei existente;
• Gestioneaza si rezolva situatiile in care un client doreste sa faca o reclamatie;
• Realizeaza rapoarte saptamanale cu privire la situatiile problematice gestionate.