Consilier Clienti-Magazin UPC

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

-Ești la început de drum în cariera ta profesională și îți dorești un job stabil?
-Îți dorești să lucrezi într-o companie care îți oferă oportunități de dezvoltare și avansare?
-Ești pasionat de gadgeturi și tehnologie IT?
-Ești ambițios, proactiv și dornic să înveți?

Atunci, te așteptăm în echipa UPC!

Descrierea jobului

Îți oferim:

-Program flexibil!
-Oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile de comunicare într-o echipă dinamică!
-Pachet salarial format din venit fix + bonusuri în funcție de performanțele tale din vânzări + alte beneficii!

Ce ai de făcut:

-Vei consilia clienţii (întâmpini amabil, asiguri asistenţă şi oferi informații conform Standardelor Companiei, pe toată durata petrecută în magazin).
-Identifici nevoile specifice fiecărui client.
-Prezinți proactiv și oferi suport în testarea produselor tuturor clienților potențiali și existenți cu scopul vânzării serviciilor Companiei, pentru a atinge obiectivele de vânzare stabilite.
-Asiguri gestiunea și creșterea portofoliului de clienți prin realizarea targetelor de vânzări.
-nregistrezi contractele şi modificările efectuate în conturile clienţilor.
-Încasezi facturile clienţilor.