Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de retail, cautam Consilieri Clienti in Timisoara.

Responsabilitati:

Consiliaza si informeaza clientii cu privire la campaniile promotionale;
Solutioneaza reclamatiile primite de la clienti;
Desfasoara sondajele cu privire la satisfactia clientilor;
Interactioneaza cu clientii prin intermediul platformei dedicate, pentru a creste satisfactia acestora;
Observa atitudinea fata de clienti a personalului din magazin, inclusiv a personalului de paza;
Colaboreaza cu departamentul de Relatii Clienti (Marketing);
Raporteaza catre District Manager orice solicitare nesolutionata;
Se implica in actiunile companiei si participa la evenimentele organizate de aceasta.

Cerinte:

Studii medii finalizate;
Studiile superioare reprezinta un avantaj;
Cunostinte de operare PC (Outlook, Excel, Word);
Experienta de minimum 6 luni in retail;
Bune abilitati de comunicare si organizare;
Capacitatea de a solutiona probleme si de a gestiona conflicte;
Orientare catre client si rezultate.

Persoanele interesate de acest rol sunt rugate sa aplice prin intermediul site- ului Lugera, persoane de contact: Cristina Lupu si Emilia Danoiu.