Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Huși

Se recruteaza si din

Vaslui

Descrierea jobului:

• Intampina clientii, determina natura si motivul vizitei;
• Preia apelurile telefonice, noteaza si transmite mesajele receptionate, face programarea pacientilor in softul de programari ;
• Redacteaza planul de tratament;
• Informeaza pacientii referitor la servicii oferite, preturi, oferte;
• Inregistreaza si incaseaza contravaloarea serviciilor;
• Asigura buna comunicare in cadrul clinicii dar si a clinicii cu colegi din alte locatii/ departamente/ Top Management;
• Intocmeste rapoarte de activitate si diferite situatii solicitate de top-management, propunand planuri de actiune si strategii de dezvoltare;
• Inregistrari contabile primare;

Cerinte:
• Experienta in relatiile cu clientii / vanzari servicii / produse;
• Persoana sociabila, comunicativa, dezinvolta;
• Atentie distributiva;
• Persoana placuta ;
• Personalitate adaptabila, deschisa la schimbare;
• Atitudine pro-activa, orientata spre client;
• Rezistenta la stres;
• Cunoasterea limbei engleze la nivel conversational;
• Cunostinte de operare PC, Office;

Se ofera:
• Pachet salarial motivant;
• Reale posibilitati de dezvoltare profesionala intr- o echipa interactiva si plina de entuziasm

Cv-urile se vor trimite pe adresa de e-mail a companiei.

Descrierea companiei:
Clinicile stomatologice Dentesse abordeaza toate specialitatile medicinei dentare, oferind tratamente complete si complexe, punand la dispozitia pacientilor o gama variata de tehnici si materiale dentare de ultima generatie, care sa satisfaca orice nevoie sau dorinta.
Politica noastra este de a imbina serviciile de cea mai inalta calitate, ambianta prietenoasa si profesionalism.