Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 500 €

Angajam consilier clienti pt primul magazin de haine Inga Valerie, magazin de haine de designer, cochet, situat intr-o locatie deosebita (Bd. Unirii - fantani). Se ofera program flexibil si salarizare deosebita.

Candidatul ideal

- Cunostinte operare PC – Internet Explorer, Word, Excel;
- Cunostinte de limba engleza nivel conersational;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana serioasa, dinamica, cu spirit de initiativa;
- Tinuta si prezenta impecabila.

Responsabilitati:
- Asigura informarea clientilor asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, formelor de asistenta, preturilor, promotiilor, etc.;
- Promoveaza produsele firmei si respecta metodele de prezentare si comercializare;
- Intretine curatenia si ordinea in magazin;
- Solicita necesarul de produse care trebuie livrate din depozit;
- Incaseaza contravaloarea produselor si emite bonul fiscal;
- Participa la inventarierile lunare si anuale ale produselor din magazin;
- Raspunde de securitatea valorilor banesti (in timpul desfasurarii activitatii), inregistrarea corecta a incasarilor, predarea lor.

Beneficii:
- Salariu fix si comision in functie de realizari;

Descrierea companiei

Brandul INGA VALERIE reprezinta un proiect al designerului israelian Inga Avissar, stabilita in Romania in urma cu zece ani.
Abordand un stil nonconformist, plin de culoare si energie, tinutele Inga Valerie au fost imediat apreciate de public, ceea ce a stimulat transformarea proiectului intr-un brand de nisa, cu recunoastere internationala.
Toate creatiile Inga Valerie sunt realizate manual, in atelierul din Bucuresti, cu o variatie intentionata pentru caracterul unic al fiecarui produs.