Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

350 - 400 €

Cerinţe:
– experienţă de lucru în comerţ;
– minimum studii medii (diplomă de Bacalaureat);
– cunoştinţe de operare PC (Microsoft Office – Word, Excel, E-mail);
– persoană dinamică, responsabilă, amabilă, cu spirit de echipă şi bune abilităţi de comunicare, căreia să îi facă plăcere să lucreze cu oamenii;
– calm şi stăpânire de sine, atenţie la detalii, atenţie distributivă;
– rezistenţă la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
– cunostinţe medii de limba engleză.

Responsabilităţi:
– comercializarea, în cadrul galeriei comerciale AFI Palace Cotroceni, a unor vouchere ce vor fi utilizate de clienţi la cumpărăturile din galeria comercială;
– comandarea, recepţionarea şi depozitarea voucherelor în seif-ul din locaţie;
– utilizarea aplicaţiei de gestionare a voucherelor de la PC-ul din locaţie, precum şi a unei aplicaţii de scanat acte de identitate şi coduri de bare ale voucherelor;
– încasarea contravalorii voucherelor în numerar, utilizând casa de marcat şi POS-ul din dotare;
– introducerea datelor de contact ale clienţilor în aplicaţia de gestionare a voucherelor şi semnarea cu clienţii a regulamentului de utilizare;
– blocarea şi reemiterea voucherelor la solicitarea clienţilor, în cazul pierderii / furtului acestora, utilizând aplicaţia de gestionare a voucherelor;
– gestionarea numerarului din vânzarea voucherelor şi depunerea acestuia la o bancă din cadrul galeriei comerciale, la încheierea programului;
– informarea clienţilor, la solicitarea acestora, cu privire la caracteristicile voucherelor şi la tranzacţiile efectuate cu voucherele la comercianţii din galeria comercială;
– efectuarea soldului de casă la sfârşitul zilei;
– informarea reprezentanţilor galeriei comerciale cu privire la situaţia stocurilor de vouchere.