Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

EBC HR Solutions este in cautarea unui Consilier Clienti pentru unul dintre clientii sai, o cunoscuta companie pe piata de distributie a materialelor publicitare premium.

Responsabilități

  • Promoveaza in piata produsele companiei prin informarea, convingerea, formarea si mentinerea clientilor
  • Ofera suport clientilor/sustine prezentari teoretice si face demonstratii practice despre materialele comercializate
  • Prospecteaza in permanenta piata pentru a identifica clienti noi si produse noi
  • Planifica, pregateste si realizeaza vizite la clientii companiei si potentialii noi clienti
  • Elaboreaza rapoarte de analiza referitor la clienti si materiale
  • Participa la targuri si expozitii de profil

Cerințe

  • Permis de conducere categoria B – obligatoriu
  • Minim un an experienta pe un post similar – Reprezinta Avantaj
  • Studii superioare
  • Cunostinte bune a pachetului MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook)
  • Abilitati de prezentare (realizare si sustinere in fata unui public numeros)
  • Limba engleza la nivel mediu

Oferte (bonusuri)

  • Oferim salariu fix + bonusuri în funcție de activitatea desfășurată
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare profesionala

  • Interviu online
  • Care ar fi asteptarile dvs salariale pentru aceasta pozitie ?