Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Profilul tau:

  • Studii superioare;
  • Experienta minim 1 an intr-o companie de asigurari;
  • Cunostinte operare PC (pachet MS Office);
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Abilitati de comunicare;
  • Incredere in sine, proactivitate, tenacitate, perseverenta si ambitie;
  • Integritate si buna reputatie.

Responsabilitati principale:

  • Gestioneaza fluxul de activitati de suport din cadrul agentiei (logistica, arhiva, secretariat, corespondenta operatiuni economice, operatiuni IT);
  • Efectueaza  inspectii de risc si le opereaza in sistemul IT;
  • Elaborareaza si transmite referate de restituire prime de asigurare;
  • Introduce in aplicatia de registratura politele de asigurare pentru transmiterea lor catre departamentele operationale;
  • Acorda suport salariatilor cu atributii de vanzare;
  • Administreaza si arhiveaza imprimatele cu regim special din cadrul agentiei.

Oferta ASIROM:

  • Pachet salarial corespunzator pozitiei si alte beneficii suplimentare;
  • Programe de dezvoltare profesionala si competente;
  • Posibilitati de promovare si dezvoltare in cadrul companiei si a grupului;
  • Mediu de lucru competitiv, dinamic si profesionist.