Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Candidatul cautat are studii superioare economice finalizate (absolventi cu examen de licenta), experienta de minim 5 ani in domeniul financiar-bancar sau al pietei de capital; dispune de abilitati manageriale, analitice, de comunicare si de lucru in echipa; are reputatie si abilitati pentru a asigurara administrarea sigura si prudent a SSIF.

Descrierea jobului

Atributiile postului includ:

- activitati care tin de organizarea si coordonarea activitatiii companiei

- activitati ce tin de retragerea companiei de pe piata de capital

- activitati de raportare, elaborare proceduri si alte activitati organizatorice

- activitati de reprezentare, comunicare si colaboarare cu institutiile pietei de capital, alti parteneri/colaboratori ai SSIF

- activitati general de management

Pentru a aplica te invitam sa trimiti un CV si o scrisoare de intentie prin email la adresa cu mentiunea "Conducator SSIF" sau prin fax la numarulPozitia este pe o perioada determinata de aproximativ 3 luni cu posibilitatea prelungirii.

Descrierea companiei

Intercapital Invest este o societate de servicii de investitii financiare autorizata de ASF in curs de retragere de pe piata de capital (la ceere). Procedurile de retragere a societatii de pe piata de capital sunt in derulare, iar pozitia oferita este o pozitie full-time pe perioada determinata, pana la finalizarea demersurilor de retragere de pe piata de capital.

Pentru a aplica te invitam sa trimiti un CV si o scrisoare de intentie prin email la adresa cu mentiunea "Conducator Intercapital" sau prin fax la numarul