Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Baia Mare

Se recruteaza si din

Satu Mare, Bistrița, Baia Mare, Zalău

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

2000 €

Cerinte:

- experienta de cel putin 1 an in conducerea de autovehicule de marfa in trafic international ;
- permis de conducere categoria CE
- atestat sofer profesionist transport marfa;
- card tahograf ;
- fara cazier judiciar;
- fara antecedente rutiere;

Responsabilitati:

- cunoasterea si respectarea prevederilor legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri;
- asigurarea integritatii autovehiculului pe care il are in dotare;
- asigurarea integritatii marfurilor transportate;
- exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
-pastrarea legaturii cu operatorul de transport care-l coordoneaza direct, transmitand informatii despre desfasurarea cursei;

Oferim:

-Pachet salarial motivant, care insumeaza peste 2000 euro, cu plata, intotdeauna, la timp;
-Program de lucru legal, 6+2 saptamani, cu respectarea timpilor de odihna si conducere;
-Masini noi - max 2 ani vechime ,  in stare perfecta de functionare (euro 6),cu dotari moderne
-Asigurarea de viata si sanatate
-Instruire initiala cu instructor specializat

Compania are sediul la Baia Mare.