Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Reprezentanta pentru Romania a grupului de companii Kallas Papadopoulos SA cel mai mare importator si distribuitor de materii prime pentru industria alimentara din Europa de SE angajeaza pentru sediul din Bucuresti Conducator Auto Profesionist pentru livrari in Bucuresti.

Responsabilitati:

  • Livrarea in cele mai bune conditii a marfii preluate de la depozit catre diversi clienti, conform documentelor de livrare. Predarea marfii catre client se face pe baza de factura sau aviz si primeste de la acestia confirmarea livrarii, conform legislatiei in vigoare (semnatura si stampila sau inscrisul in clar “Valabil fara stampila”, cu nume in clar, serie si nr buletin, semnatura)
  • Respecta timpii corespunzatori de livrare si incarcare.
  • Preia incasarile de la clienti si mentine evidenta monetara
  • Mentine autovehiculul dat in primire in stare buna de curatenie la exterior si igiena in interior.
  • Diverse sarcini administrative (completarea foilor de parcurs, verificarea starii tehnice a autovehiculelor, etc)

Cerinte:

  • Permis de conducere categoria B + C (prezinta avantaj categoria E)
  • Experienta minima continua 5 ani, cu 3 ani in distributie
  • Cazier judiciar si rutier fara antecedente.
  • Cunoasterea tuturor reglementarilor legale privind siguranta circulatiei si circulatia autovehiculelor, conform Codului Rutier.
  • Persoana responsabila si orientata catre client, avand capacitate de organizare si planificare atributiuni

Prezinta avantaj:

  • Atestat transport marfa
  • Atestat stivuitorist
  • Cunostinte operare calculator
  • Cunostinte minime de limba engleza

    Beneficii:

  • Salariu fix + binus de performanta
  • Tichete de masa
  • Telefon serviciu
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune, fiind una dintre cele mai mari companii din domeniu.