Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Candidatul ideal

Competente personale:
- sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate,
loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva,
sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare,
viteza de reactie, capacitate de comunicare etc.);
- sa nu aiba antecedente penale.

Descrierea jobului

Descrierea postului
Scopul general al postului

Organizeaza sau planifica activitatile de achizitii publice si private
in cadrul firmei.

Descrierea atributiilor

Atributii
- aplica corect legislatia in vigoare privind achizitiile publice;
- elaboreaza strategia de achizitii publice;
- aplica principii in elaborarea cerintelor de selectie si elaborare a
caietului de sarcini;
- intocmeste dosarul de licitatie publica;
- deruleaza procedurile specifice de achizitie publica;;
- sa manifeste disponibilitate catre dialog, receptivitate, calm, tact
in relatiile de serviciu;
- sa raspunda la toate solicitarile venite din partea conducerii
pentru indeplinirea unor sarcini conform fisei postului;

- sa fie cinstit, loial si disciplinat, dand dovada in toate
imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate
persoanele cu care vine in contact;

Salariu fix sau contract ferm de prestari servicii+ comision din contractari, motivant;
- Telefon de serviciu;
- Mediu de lucru placut

Descrierea companiei

Infiintata in anul 1992, societatea a reusit sa se dezvolte continuu, ajungand astazi o firma de consultanta in constructii apreciata, intr-un domeniu in care calitatea si promptitudinea sunt atribute esentiale, deoarece raspunde cu profesionalism la cerintele tot mai diversificate ale clientilor sai si este in masura sa gaseasca cele mai bune solutii de la proiectare pana la executia la cheie a obiectivelor.

Obiectivul de baza al companiei noastre este de a oferii servicii de inalta calitate in vederea asigurarii conformitatii cu cerintele clientului, cu cerintele legale si reglementarile aplicabile precum si de a creste satisfactia clientului.

Societatea este certificata ISISHSAS 18001 pentru activitati de consultanta in constructii.
Specialistii si colaboratorii nostri, ingineri si proiectanti de mare valoare, atestati de Inspectia de Stat in Constructii, de Ministerul dezvoltării regionale si construcţiilor sunt la curent cu cele mai noi tehnici si materiale in proiectare si executie.