Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul ideal

Persoana serioasa, ambitioasa, dedicata si implicata, pasionata de patiserie si cofetarie, cu spirit de inovatie, indemanare, simt estetic, atitudine pozitiva si concilianta in relatie cu colegii si bune abilitati de comunicare.

Experienta in domeniu constituie avantaj.

Descrierea jobului

Daca iti place dulcele, esti pasionat de prajiturele, sweets and more, alatura-te cu incredere echipei noastre!

Responsabilitatile tale vor fi:
- prepararea de produse de patiserie finite si asigurarea respectării reţetelor
- realizarea decoraţiunilor pentru produsele de patiserie;
- asigurarea ordinii şi curăţeniei în spatiul de lucru;
- aplicarea normelor de igienă şi .;
- ambalarea şi pregătirea pentru comercializare a produselor;
- exploatarea echipamentelor pentru prăjit şi răcit;

Descrierea companiei

Colectiv placut, mediu de lucru dinamic şi relaxant, dar cu multe provocări pe plan profesional şi personal, firma noastra se extinde si in Cluj-Napoca. Compania se axeaza pe realizarea de produse de patiserie destinate evenimentelor precum nunti, botezuri, aniversari petreceri, etc.

Se ofera formare profesională prin training-uri de specialitate.
Salariu motivant + o serie de beneficii motivante în conformitate cu dezvoltarea în domeniu.