Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Cofetăria Julie Ann caută Cofetar cu o experiență de minim de 2 ani în domeniul producției produselor de cofetărie.

Persoana pe care o căutăm urmează a-și desfășura activitatea full-time în laboratorul propriu al cofetăriei, va lucra cu pasiune și trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:

- dornică de crearea prăjiturilor Julie Ann pentru cei mai pretențioși clienți;

- dornică de a lucra într-un mediu de producție ultramodern, după rețete proprii;

- implicată și serioasă în munca depusă;

- experiența de minim 2 ani într-un laborator de cofetărie pe o poziție similară este obligatorie.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de:

- respectarea comenzilor zilnice;

- respectarea cu strictețe a rețetelor;

- coordonarea oamenilor din subordine (dacă este cazul);

Îți oferim:

- un laborator de producție foarte bine echipat, excelent pentru desfășurarea activității;

- mediu dinamic;

- condiții de igienă și producție ultramoderne;

- salariu atractiv;

- bonuri de masă;

- prime și bonusuri de performanță acordate discreționar, în funcție de implicare și de efortul depus;

- posibilitate de avansare;

- abonament medical la una dintre rețelele de clinici private din București.

Descrierea companiei

JULIE ANN este o cofetărie din București care comercializează produse premium de cofetărie-patiserie cu un gust inconfundabil, realizate în laboratorul propriu. Ne dorim să ne dezvoltăm cu entuziasm și implicare din partea întregii echipe, astfel încât să reușim să aducem aroma și prospețimea produselor noastre și un zâmbet în viața tuturor celor care ne calcă pragul, fie că aleg să mănânce un desert sau un produs de patiserie și să bea o cafea în cadrul magazinului nostru, fie că ne aleg pentru a le realiza prăjituri, produse de patiserie, torturi și/sau candy bar-uri pentru evenimentele speciale din viața lor.