Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Iași

Esti pasionat de cofetarie? Iti place sa faci prajituri, sa ornezi torturi?

Cofetaria Tuffli angajeaza pe perioada nedeterminata cofetar cu experienta.
Iti oferim salariu motivant plus bonusuri in functie de realizarile tale.
Arata-ne ca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, iti place sa lucrezi organizat in limita orelor de program (nu se solicita ore suplimentare!), ai experienta pe partea de cofetarie si poti face parte din colectivul nostru.

Pentru mai multe detalii vino in cofetaria Tuffli de pe strada Lapusneanu sau suna la

Descrierea jobului

Sarcini si indatoriri specifice:
prepararea produselor de cofetarie in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare;
verificarea calitatii si prospetimii ingredientelor utilizate;
asigurarea depozitarii corespunzatoare a produselor si ingredientelor;
indeplinirea altor sarcini atribuite de catre superiorul ierarhic, in concordanta cu obiectivele curente ale unitatii.
adaptarea produselor realizate la cerintele si nevoile clientilor
raportarea tuturor cerintelor si reclamatiilor clientilor superiorului ierarhic
asigurarea respectarii retetelor si a normelor igienico-sanitare
altele

Descrierea companiei

Suntem o cofetarie cu peste 10 ani de experienta in domeniu, o echipa dinamica, dornica de a primi inca un profesionist.