Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 1100 €

Responsabilitati:

  1. Administreaza RELATIA  – CLIENT de la stadiul de solicitare oferta pana la livrare/montaj
  2. Gestioneaza clienti alocati, dar si identificarea permanenta de noi clienti;
  3. Consiliaza si stabileste o relatie bazata pe profesionalism si respect cu clientii companiei;
  4. Gaseste cele mai bune propuneri de materiale promotionale si servicii pentru solicitarile clientilor;
  5. Negocierea termenelor de productie si a conditiilor comerciale pentru fiecare proiect in parte;
  6. Respecta targetele de vanzari;
  7. Actioneaza ca interfata intre clienti si departamentele interne al firmei: proiectare, creatie, design, productie, livrari, montaj;
  8. Dezvolta noi oportunitati de business cu fiecare client din portofoliul de care e responsabil;
  9. Gestioneaza incasarile cu fiecare client din portofoliul pentru evitarea depasirilor la scadenta si eliminarea situatiilor de neplata;
  10. Asigura predarea si urmareste traseul documentelor transmise de client ( de oferta de pret, comenzi, PO-uri) sau de companie;
  11. intocmeste rapoarte de activitate;

Cerinte:

Cunostinte solide pachet office

Experienta in domeniul productie publicitare, - avantaj

Cunsotinte tehnice- Avantaj

Cunostinte limba engleza-nivel mediu

Beneficii:

Salariu atractiv

Bonuri de masa

Decontare transport