Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- experienta de minim 6 luni in domeniul relatiilor cu clientii;
- bune abilitati de comunicare, motivatie de a invata lucruri noi si de a infrunta provocari.
- limba engleza – nivel mediu;
- cunostinte de MS Office (Word si Excel, Outlook);

Descrierea jobului

- Solutionarea reclamatiilor primate, tinanad cont de interesele clientilor si respectand regulamentele si procedurile interne ale companiei;
- Oferirea de alternative la problemele reclamate de clienti;
- Preluarea apelurilor clientilor care au facut o reclamatie in departamentul Call Center;
- Inregistrarea cu acuratete a informatiilor relevante in aplicatia de reclamatii.

Descrierea companiei

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata:

  • Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;
  • Discount de angajat;
  • Pachet salarial competitiv - salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
  • Abonament medical;
  • Acces la biblioteca Bookster;
  • Fructe proaspete la birou, sucuri, apa si cafea;
  • Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele);
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.

La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.
Iti oferim cele mai bune programe de dezvoltare pentru a-ti imbunatati atat aptitudinile soft cat si cele specifice activitatii tale, dar tu decizi ce vrei sa inveti si incotro vrei sa mergi. Posibilitatile sunt nelimitate.
Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata. Si pentru ca ne place sa impartasim, la inceputul calatoriei tale in eMAG iti oferim un curs gratuit de e-commerce ca sa te acomodezi. :)