Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1450 €

Candidatul ideal

  • Studii minime de specialitate finalizate (calificare de operator chimist / liceul de stiinte ale naturii
  • Abilitati de comunicare şi relaţionare;
  • Capacitate de organizare;
  • Capacitate de lucru in conditii de stres;

Descrierea jobului

  • Efectueaza analize fizico-chimice in cadrul laboratorului de Control Calitate;
  • Pregateste probe in vederea analizei;
  • Noteaza in registre operatiunile efectuate;
  • Monitorizeaza parametrii de lucru;
  • Preleveaza probe materii prime si produse finite
  • Mentine in permanenta curatenia la locul de munca
  • Urmareste derularea porcesului chimic ;
  • Anunta orice neconformitate sefului ierarhic:
  • Va fi responsabil de calitatea produsului in procesul de fabricatie, cu obligatia de a asegura indeplinirea parametrilor solicitati.

- Oferim un salariu avantajos de 4000 RON Net lunar + transport + tichete de masa
- Constituie un avantaj cunoasterea limbii engleza si/sau italiana / spaniola.