Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

  • Studii superioare;
  • Cunostinte medii de operare PC (Microsoft Office, email, navigare internet);
  • Persoana orientata catre rezultat si dornica de a veni in intampinarea nevoilor clientilor;
  • Atentie la detalii;
  • Lipsa de experienta nu reprezinta un dezavantaj pentru candidati;

Descrierea jobului

Activitatile principale ale postului:

  • Efectuarea schimbului valutar;
  • Verificarea si numararea banilor (lei si valuta) cu aparartura speciala;
  • Comunicarea cu clientii si identificarea serviciilor solicitate de acestia;
  • Verificarea si stabilirea pretului pentru bunurilor depuse de clenti ;
  • Intocmirea contractelor de imprumut in programul de amanet;
  • Consilierea clientilor;
  • Inregistrarea vanzarilor in programul specific;
  • Contabilitate primara (evidenta incasarilor, platilor, diverse rapoarte, intocmire chitante, facturi, etc)

Beneficii acordate angajatilor:

  • Siguranta locului de munca;
  • Posibilitatea de avansare;
  • Salariu
  • Preturi si comisioane speciale pentru angajatii firmei la serviciile de amanet si vanzare
  • Se ofera pregatire temeinica pentru acest post (parte teoretica si parte practica) – perioada in care noul angajat este platit.

Descrierea companiei

Companie nationala ce activeaza in domeniul serviciilor de amanet si schimb valutar.