Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

eMAG este cel mai mare retailer online din Romania. Avansam rapid si suntem pasionati de ceea ce facem. Continuam sa scriem povestea eMAG, sa ne imbunatatim serviciile si sa oferim clientilor nostri cea mai buna experienta de shopping.

Daca iti doresti un job dinamic, care sa te faca sa vii cu drag dimineata la munca si din care sa ai multe de invatat, atunci eMAG e locul potrivit pentru tine!

Cerinte:

• Experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
• Studii medii;
• Nivel minim de cunoastere a pachetului office;
• Cunostinte minime de contabilitate primara si facturare;
• Bune abilitati de comunicare;
• Bune abilitati numerice, capacitate de asumare a responsabilitatilor si rapiditate in operare documente si gestionare numerar.

Responsabilitati:

• Incasarea facturilor numerar sau cu POS;
• Emiterea facturilor fiscale si chitantelor;
• Verificarea Registrului de casa si a banilor incasati;
• Ordonarea si arhivarea zilnica a documentelor gestionate;
• Pregatirea numerarului pentru trimiterea la banca;
• Crearea si mentinerea unui climat placut, in relatiile cu clientii.

Descrierea companiei

Ne dorim sa fii ca noi, o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva si orientare catre client. Avem un mediu de lucru dinamic, dar relaxant, cu multe provocari specifice, dar care te va face sa vii cu drag la munca.

Si pentru ca ne place sa impartasim, la inceputul calatoriei tale in eMAG iti oferim un curs gratuit de e-commerce ca sa te acomodezi. :)