Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Candidatul ideal

Dacă ai făcut pană în carieră, te așteptăm la Vulcanizarea AutoStop Mureș de pe Predreal 63, ca să:

- îți demontăm of-urile;
- îți montăm experiență în viața profesională;
- îți vulcanizăm cardul de salariu;
- îți echilibrăm programul.

... dacă ești:

- îndeajuns de realist încât să știi că în vânzări vei primi mereu mai mulți ”nu” decât ”da”;
- suficient de optimist încât să treci ușor peste asta, fără să te demotivezi;
- priceput într-ale domeniului auto și pasionat de tot ceea ce înseamnă asta;
- capabil de a recunoaște la timp oportunitatea de vânzare;
- isteț și curajos, pentru a o fructifica.

Descrierea jobului

Pe scurt, principalele tale activități vor ține de încasarea banilor de la clienții noștri, vânzarea pieselor auto și/sau anvelopelor ori a altor servicii pe care le oferim. Dacă consideri că ești genul de om descris ceva mai sus, atunci neapărat vrem să te cunoaștem!