Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Clinceni

Se recruteaza si din

București, Domnești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

300 €

Candidatul ideal

- Fara cazier;
- Cunostinte de operare PC – nivel mediu;
- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
- Disponibilitate de lucru si in ture de noapte;
- Seriozitate si punctualitate;
- Persoana dinamica, energica, ambitioasa.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Proactiv in abordarea clientilor si identificarea nevoilor acestora;
- Supravegheaza sala de jocuri;
- Prezinta clientilor modul de functionare al aparatelor si explica regulile de joc;
- Efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti;
- Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri;
- Intocmeste actele necesare pentru evidenta caseriei;
- Respecta regulile de primire, evidenţă, păstrare si eliberare a sumelor de bani;
- Creaza, dezvolta si mentine relatia cu clientii in scopul atingerii obiectivelor de vanzare, profitabilitate si incasare.

BENEFICII:

-pachet salarial atractiv si motivant 1400 lei Domnesti 1800 Clinceni
-program foarte lejer 24/72 DomnestiClinceni
-perioada de training si acomodare;
-instruire permanenta asigurata de companie;
-posibilitati de avansare;
-mediu de lucru placut si dinamic.

Descrierea companiei

Companie renumita in domeniul pariurilor sportive !