Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 350 €

Candidatul ideal

- Studii medii
- Respectarea programului de lucru si a cerintelor postului
- Minim 1 an de practica continua in fiecare loc de munca anterior
- Dorinta de a interactiona si comunica zilnic cu clientii
- Capacitate de lucru, suport si rezolvare a problemelor cu toti membrii echipei
- Cunostinte minime operare PC
- Experienta in Vanzari sau Servicii pentru Clienti reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Cadidatul va avea urmatoarele responsabilitati:
- scanare produse si incasare bani de la clienti;
- incalzire sandwich-uri;
- preparare fresh-uri si cafea;
- aprovizionarea rafturilor cu produse;
- verificare termene de valabilitate;
BENEFICII:
- Instruire initiala pentru o integrare rapida in activitate
- Suport constant din partea managerului
- Sistem de venituri bazat pe salariu fix si bonusuri / prime
- Program de 8 ore, fara Sambata si Duminica
- Posibilitate crestere in cariera la nivel de Manager Magazin
- Colegi prietenosi si clienti de calitate

Magazinul este situat in zona Aurel Vlaicu.

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale aveti?