Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Casier incasator de teren - Bacau

RESPONSABILITATI:

  • Distribuie facturile emise pentru furnizarea serviciilor catre clienti si incaseaza sumele de bani aferente acestora
  • Incheie contracte si acte aditionale la contracte, cu persoane fizice si agenti economici, prin deplasare la domiciliul si/sau sediul acestora
  • Participa impreuna cu contabilul/economistul de zona la recuperarea creantelor

CERINTE:

  • Studii medii
  • Rezistenta fizica pentru munca de teren
  • Mobilitate in actiune, constiinciozitate

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, data fiind stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.