Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Sântuhalm, Deva

RESPONSABILITATI:
- Absolvent de studii superioare economice;
- Experienta minim 3 ani in evidenta contabila;
- Cunostinte de contabilitate;
- Cunostinte operare pe calculator(microsoft office);
- Abilitati de comunicare;
- Intocmeste facturi fiscale ;
- Realizeaza incasari prin numerar si prin POS ;
- Gestioneaza banii si instrumentele de plata ;
- Intocmeste zilnic registrul de casa si jurnalul banca;
- Inregistraza in contabilitate actele de casa, banca, jurnal vanzari;
- Pregateste borderourile pentru BO si CEC-uri ;
- Raspunde de numerarul aflat in gestiune ;
- Pregateste diverse rapoarte ;
- Arhiveaza documente contabile ;

CERINTE:

- cunoasterea unui program de facturare/contabilitate ;
- cunostinte de contabilitate;
- abilitati de lucru in conditii de stres ;
- persoana serioasa , dinamica , ordonata , perseverenta cu dorinta de cunoastere si autoperfectionare ;
- atitudine pozitiva orientata spre client ;
- capacitate de organizare , atentie la detalii ; bune abilitati de comunicare ;
- bune cunostinte de operare PC : Word , Excel ;
- disponibilitate la program prelungit

DESCRIEREA FIRMEI:

Concesionar auto Peugeot Deva- ,