Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Iași; Satu Mare; București; Timișoara

Candidatul ideal:

- Cunoștinte de operare PC – nivel mediu;
- Atitudine orientată către client și bună capacitate de comunicare;
- Disponibilitate de lucru în ture;
- Persoană serioasă, responsabilă, energică și interesată de construirea unei cariere.

Descrierea jobului:

- Derulează activitatea de vanzare / promovare produse și servicii ale companiei;
- Informeaza clienții în legătură cu serviciile, promoțiile și regulile jocurilor aflate in derulare;
- Efectuează plăți și încasează banii pentru vanzarea serviciilor și produselor companiei;
- Întocmește evidența contabilă pentru operațiile de încasări și plați (registrul de casă, raportul Z etc);
- Asigură curățenia din cadrul agenției conform standardelor interne.

BENEFICII:
- Salariu MOTIVANT
- Tichete de masa
- Contract de munca pentru perioada nedeterminata
- Cursuri GRATUITE de specializare
- Oportunități de PROMOVARE
- Loc de muncă stabil, aproape de casă
- Colegi tineri și ambițioși
- Program de lucru FLEXIBIL

  • Interviu online
  • 1. Va rugam sa specificati Sectorul (pentru candidatii din Bucuresti) sau Orasul (pentru candidatii din alte judete) unde doriti sa va desfasurati activitatea in eventualitatea unei colaborari.