Adresa/ adresele jobului

Aleea Florin Ciungan, București

Se recruteaza si din

București

Shop&Go Florin Ciungan 6  situat in Dristor angajam casier program doar FULL TIME :

Descriere postului
- indeplinirea task-urilor zilnice prompt si responsabil
- relationarea cu clientii magazinului si oferirea de cele mai bune servicii
- mercantizarea produselor si respectarea principiului FIFO
- igienizare magazin , saptamanal- pastrarea si aranjarea produselor in conditii de prezentare si vizibilitate optima- aranjarea si manipularea marfurilor din depozitul magazinului.
Cerinte
- maxima seriozitate
- motivatie si implicare 100%
- seriozitate, responsabilitate asupra sarcinilor si o buna etica morala- spirit de echipa si abilitati de comunicare - dispus sa invete lucruri noi si sa cunoasca o dezvoltare profesionala si personala

Oferta - pachet salarial avantajos peste media oferita in Shop&Go si Mega ImageLei . Bonus Trimestrial inventar. Decontare transport dupa caz .
- posibilitatea reala de avansare .
- program de lucru flexibil ,in doua ture .
- detalii suplimentare oferim doar la interviu
- varsta inaintata nu reprezinta un criteriu la angajare .