Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

350 €

Una dintre primele clatitarii din Bucuresti,  Holy Crepes ofera peste
20 de tipuri de clatite, dulci si sarate. Pentru moment, ne desfasuram
activitatea intr-o rulota comerciala in zona Perla- Dorobanti, in
scurt timp urmand sa ne extindem zona de desfacere si punctele de
lucru. De asemenea participam cu succes la diverse festivaluri si
targuri.

Activitatea este in crestere, de aceea ne dorim alaturi de noi
persoane dornice de avansare, atat pe plan profesional cat si
material.

Asiguram instruire si dezvoltarea profesionala in vederea trecerii la
nivelul superior pe scara ierarhica si salariala

Descrierea jobului

Casier rulota comerciala, clatitarie, in zona centrala.
Preluarea comenzilor, pregatirea comenzilor, incasarea banilor,
gestiunea incasarilor.
Program de munca 6-8 ore/zi, de luni pana vineri.

Candidatul ideal

 - dornic de avansare

- atent la detalii

- comunicativ si amabil

- responsabil

- spirit de initiativa

- engleza nivel mediu

Beneficii:

- forme legale de angajare
- salariu

- bonusuri
- abonament transport in comun
- posibilitarea castigurilor extra
- reale posibilitati de avansare