Adresa/ adresele jobului

București; Sibiu; Arad

Descrierea postului:

  1. Cunoaste si promoveaza toate produsele si serviciile bancii, de economisire, creditare si operatiuni cu sau fara numerar ;
  2. Este responsabil pentru efectuarea corecta a operatiunilor de plati si incasari cu numerar pentru clienti ;
  3. Tranzactii Western Union (daca este agent autorizat);
  4. Gestioneaza numerarul din unitate astfel incat serviciile pentru clienti sa se desfasoare normal si la timp ;
  5. Este responsabil de indeplinirea bugetelor de vanzari privind produsele de retail si orice alte bugete stabilite de managementul bancii ;
  6. Contribuie la atragerea noilor clienti si la mentinerea celor deja existenti; informeaza clientii cu privire la produsele si serviciile bancii ;
  7. Realizeaza vanzari incrucisate conform obiectivelor alocate si a deciziilor conducatorilor unitatii.

Cerinte:

• Studii medii (diploma de bacalaureat) sau superioare (economice - de preferinta) ;
• Engleza (optional) ;
• Cunostinte PC ;
• Abilitati de organizare ;
• Abilitati numerice ;
• Orientare spre deservirea clientilor ;
• Atentie la detalii ;
• Integritate ;
• Comunicare si relatii interpersonale.