Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

DESPRE LOCUL DE MUNCA

Sarcina principala a unui angajat IKEA este aceea de a maximiza vanzarile si profitabilitatea in domeniul sau de responsabilitate, utilizand cunostintele IKEA despre gama de produse, conditiile de pe piata locala si nevoile clientilor.

ATRIBUTll

Responsabilitatile tale vor include:

  • Mentinerea unui nivel ridicat de satisfactie al clientilor, raspunzand intr-un mod cat mai adecvat nevoilor lor.
  • Inregistrarea si efectuarea tranzactiilor de plata in conformitate cu politica si normele legislative in vigoare.
  • Te asiguri ca platile se vor efectua intr-un mod sigur, eficient si corect, utilizand cunostintele si sistemele de lucru interne.
  • Respectarea procedurilor privind preluarea si returnarea catre Casieria Principala a mijloacelor de plata provenite din vanzari (cash, tranzactii PIN) precum si completarea documentelor utilizate in procedurile de lucru.
  • Mentinerea zonei de lucru aprovizionata si curata.

PROFIL

Cunostinele, abilitatile si experienta ta includ:

  • Excelente abilitati de comunicare si orientare catre client.
  • Experienta de lucru minimum 1 an cu casa de marcat.
  • Atitudine pozitiva, asumarea responsabilitatii.
  • Atentie la detalii pentru a te asigura ca standardele de calitate sunt indeplinite.
  • Adaptabilitate, rezistenta la stres si rutina zilnica, orientare catre solutii.
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi si in week-end.
  • Cunostinte de operare PC

CRESTEM IMPREUNA

Compania IKEA Romania ofera un mediu de lucru interesant si dinamic pe piata globala. Deoarece suntem lideri mondiali in amenajarea si decorarea locuintelor, iti oferim oportunitati exceptionale de a creste si de a te dezvolta impreuna cu noi!