Adresa/ adresele jobului

București

Ne mărim echipa! Căutăm persoane dornice sa lucreze intr-o corporatie romaneasca, sa aibă un loc de muncă stabil, salarii motivante, interesate să inceapa o cariera in comert alimentar .

Credem ca dezvoltarea continua este cea care poate aduce rezultate, de aceea trainingurile si cursurile sunt parte a activităţii noastre.

Principalele responsabilitati pentru sef magazin

  • realizarea obiectivului de vânzări și respectarea bugetului de cheltuieli
  • ținerea corectă a evidenței contabile primare a magazinului
  • verificarea respectării regulamentelor, procedurilor, politicilor și instrucțiunilor de lucru ale angajaților
  • Coordoneaza, informeaza, motiveaza si perfectioneaza agentii de vanzari
  • asigurarea gestiunii corecte a magazinului (comenzi, recepții, retururi, transferuri, bonuri de consum, inventare )

CERINTE pentru sef magazin

  • Nivel studii - absolvent liceu cu Bacalaureat; studii universitare in curs sau finalizate
  •  Cunoașterea mediului de business/retail- experientă minim 1 an
  •  Experiență de coordonare și lucru în mediu procedural
  •  Dinamism și atitudine proactivă orientată spre rezolvarea problemelor, flexibilitate, adaptabilitate
  • Cunoştinţe operare calculator

Constituie un avantaj:

  • experiență în retail alimentar cu amănuntul
  • experienta in coordonarea unei echipe
  • experiența în programul de gestiune Magister

Ce vă oferim?

  • posibilitatea de avansare rapidă
  • pachet salarial atractiv corelat cu performanta
  • traininguri gratuite
  • Contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei
PRONTO MOBILE deține prin franciza lanțul de magazine Carrefour Express. Magazinele PRONTO au fost atent proiectate astfel incat, in 3 minute, un client hotărât poate cumpăra tot ce are cu adevărat nevoie. Clientul PRONTO câștiga timp prin serviciile noastre de calitate si atent alese pentru a răspunde nevoilor bucureștenilor.

  • Interviu online
  • In ce zona din Bucuresti/ Ilfov locuiti ?